DEFEST EXPO 2024

Messist

Kaitseme koos
tulevikku!
Messini on jäänud
0
Years
:
0
Months
:
0
Päeva
:
0
Tundi
:
0
Minutit
:
0
Secs

Messi DEFEST EXPO 2024 peamine eesmärk on tuua kokku vastava valdkonna tegijad, et tutvustada uusimaid seadmeid ja teenuseid, teha ennast nähtavaks avalikkusele, arendada rahvusvahelisi suhteid ning luua koostöövõimalusi erinevate riikide ja sektorite vahel. Arvestades teema aktuaalsust, vajadust tugevdada riigikaitset ja välja töötada erinevaid lahendusi riigikaitses sai ellu kutsutud mess DEFEST EXPO 2024.

Lisaks toimub DEFEST EXPO 2024 ürituse raames rahvusvaheline kaitseinvesteeringute foorum – „Kaitsetööstus – rahvusvahelise julgeoleku põhialus“ mis on suunatud Põhja-Euroopa kaitsetööstuse uutele arengusuundadele.

DEFEST EXPO esitleb kaitse- ja julgeolekutööstuse ettevõtteid. See on suurepärane võimalus demonstreerida toodete ja tehnoloogiate praktilisi rakendusi. Võimalus saada teavet kaitse- ja julgeolekuvaldkonna viimaste trendide ja uuenduste kohtal. Osalemine DEFEST EXPOL on tõhus viis kohtuda võtmeisikutega, kes on valmis ka reaalseteks tehinguteks.

Üritusel toimuvad ka sportlike kahevõitluste demonstratsioonesinemised sellistel aladel nagu poks, Tai poks, kickboxing, võitlussambo, käsivõitlus, karate ja MMA.

Üritusele oodatakse eesti, läti, leedu, poola, soome, ukraina, rootsi, norra, taani, saksamaa, USA ja teiste riikide esindajaid.

Kohume messil!

DEFEST EXPO korraldajad